Весільні тури

Бувають дуже особливі моменти в житті, моменти, які вимагають особливих подорожей. Саме такими є медові тури! До Вашої уваги найрізноманітніші напрямки – починаючи від екзотики Таїланду до найромантичніших міст Європи!

Гастро-тури

Знайомство з місцевими традиціями, приготуванням їжі та напоїв завжди цікаві. Тим більше, що коли ми на відпочинку, завжди хочеться побалувати себе чимось смачненьким. Відкривайте традиції кулінарії різних країн.

Гірськолижні тури

Прекрасна можливість поєднати заняття корисне для здоров’я з зимовими розвагами-для душі. Ми раді запропонувати вам величезну кількість турів, серед яких ви напевно виберете підходящий саме Вам! Це кращі емоції.

Круїзи

Морські та річкові круїзи — унікальний вид відпочинку, який передбачає пересування на круїзному лайнері і відвідування цікавих місць. Круїзи, по суті, поєднують у собі риси екскурсійного та пляжного відпочинку.

Тури вихідного дня

Це прекрасний спосіб провести вихідні далеко від галасливого міста і пилу. Одноденні тури – найпопулярніші. Тур вихідного дня в Європу – прекрасний варіант для короткого відпочинку на вікенд. Поєднання приємне з корисним.

Тури Україною

Це відпочинок в казковій країні, щедро обдарований природою, кожен куточок цієї країни унікальний по-своєму. Ця країна цікавить досить давно, адже названий вид відпустки престижний завжди. Ви будете приємно здивовані.