Історія успіху

Уже понад 14 років туроператор Світ Мандрів намагається приносити радість туристам, вибудовуючи свою діяльність на професіоналізмі, індивідуальному підході до людей і найвищому рівні сервісу.

Туроператор Світ Мандрів вкладає частинку себе в кожного, прагне наповнити Ваше життя яскравими і незабутніми моментами, і насправді отримує задоволення від того, чим займається.

Наша компанія працює на репутацію, і найголовніше для нас – Ваша довіра. Саме тому ми намагаємося довести до досконалості кожен тур, подарувати той спектр емоцій, який буде довго жити в серцях.

Чому обирають нас?

Туроператор Світ Мандрів не такі молоді як виглядаємо!

На ринку туристичних послуг ми працюємо вже більше 9 років. І за цей час допомогли якісно і безтурботно відпочити величезній кількості жителів.

Туроператор Світ Мандрів завжди «в курсі»

Завжди приємно працювати з професіоналами, правда ?! Тому наші менеджери регулярно відвідують популярні країни і дізнаються для вас все про курорти і готелі.

Якщо що, – туроператор Світ Мандрів в одному дзвінку від вас!

Наші переваги

З нами Вам не доведеться турбуватися про оформлення необхідних документів. туроператор Світ Мандрів відноситься до свого завдання по організації відпочинка з великою та серйозною відповідальністю.

У нас Ви знайдете все, що може знадобитися туристу при виїзді за кордон. Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни.

Сначала, мы пускаемся в путешествия, чтобы потерять себя, а потом проходим весь путь, так и найдя себя. Мы пускаемся в путешествия, чтобы открыть свои глаза и сердца, чтобы узнать что-то новое, то, что не печатают в газетах и учебниках.

Пико Айер

Наша команда

Наші партнери